XVI Międzynarodowy Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT 2019
16th International Extreme Walking Marathon KIERAT 2019
Strona główna
Homepage
Regulamin
Regulations
Zgłoszenia
Application forms
Uczestnicy / Participants
Wyniki / Results
Galeria / Gallery
Mapy / Maps
Archiwum / Archive



Przed sprawdzeniem statystyki i listy startowej odśwież stronę

odśwież
KIERAT 2019 - STATYSTYKA / STATS
(z uwzględnieniem rezygnacji / including the resignations)
Liczba zgłoszeń / Number of applications:
Kobiety / Women: 73 ; Mężczyźni / Men: 386 ; Razem / Total: 459 ;
ostatnia aktualizacja / last update: 2019-04-23 23:03

Liczba wpłat wpisowego / Number of fee payments: 275 ;
ostatnia aktualizacja / last update: 2019-04-19
(wg daty księgowania wpłaty na koncie organizatora)
W razie braku potwierdzenia wpłaty na liście po upływie 3 dni roboczych od jej
dokonania, prosimy o przesłanie skanu dowodu wpłaty lub potwierdzenia
dokonania przelewu na adres
kierat2004@wp.pl

Liczba wolnych miejsc / number of availability:
wg liczby zgłoszeń / by number of applications: 341 /800;
wg liczby wpłat wpisowego / by number of fee payments: 525 /800;

Wiek uczestników / Age of participants:
Średni / Average: 39 lat / years; ( 7 - 69 );

Liczba zapisanych osób, które już startowały w "Kieracie" / Number of persons who have already competed in "Kierat": 311 ;

LISTA STARTOWA / STARTLIST - KIERAT 2019
(w kolejności alfabetycznej; numery startowe będą przydzielane podczas rejestracji)
(in alphabetical order; starting numbers will be assigned during registration)


UWAGA / NOTE
kolumna "KST" (doświadczenie) / column "AST" (experience)
"0" - pierwszy start w "Kieracie" / first start in "Kierat"
"1" - kolejny start w "Kieracie" / another start in "Kierat"

kolumna "WP" (wpisowe) / column "FEE"
"TAK" - wpisowe wpłynęło na rachunek bankowy organizatora / payment received on the bank account of the organizer;
"----" - wymagane potwierdzenie wpłaty przy rejestracji / the confirmation of payment should be presented at registration in competition office.
"TAK!" - wymagana dopłata przed startem / payment is required prior to the start.
Lista nie jest aktualizowana automatycznie - każde zgłoszenie musi być zaakceptowane przez moderatora
NAZWISKO I IMIĘ
SURNAME AND NAME
KRAJ / MIASTO
COUNTRY / CITY
KLUB / DRUŻYNA
CLUB / TEAM
KST
AST
WP
FEE
Adamczuk Sławomir PL Szarów MKS WYZWOLENIE 1 ----
Adamczyk Paweł PL Rybnik ---- 1 ----
Adamek Maciej PL Kraków ---- 0 ----
Adamiec Łukasz PL Skomielna Biała ---- 0 TAK
Altmann Tobias DE Gunzenhasuen This1 0 TAK
Badurowicz Jagoda PL Gdańsk ---- 0 TAK
Bajak Mirosław PL Kraków ---- 1 ----
Balcerkiewicz Adam PL Legionowo Polarnyj 1 TAK
Banach Mateusz PL Słopnice Wilk Słopnice 1 ----
Banowicz Karol PL Kraśnik ---- 1 TAK
Baranowski Jan PL Warszawa ---- 1 TAK
Baranowski Lech PL Warszawa ---- 1 TAK
Bartkowiak Zofia PL Augustów ---- 0 ----
Bartyzel Marek PL Zawoja ---- 1 ----
Basiński Ryszard PL Strzelin Na Każdą Pogodę 1 ----
Batelt Jerzy PL Bielsko-Biała Tim Tirim Team 1 TAK
Bączek Piotr PL Łódź Czekoladowe Kiepy 0 ----
Bąk Mateusz PL Wojnicz ---- 1 ----
Bąkowski Łukasz PL Lutosławice Szlacheckie ---- 1 ----
Bednarek Wojciech PL Warszawa ---- 1 ----
Bednarz Karolina PL Kraków Rakoń Warriors 0 TAK
Benedyk Mateusz PL Wrocław PODATKI TO KRADZIEŻ 1 TAK
Bernacki Eugeniusz PL Gliwice GPRS Hydrokop 1 TAK
Będkowska Marta PL Poznań ---- 0 TAK
Białecki Tomasz PL Jastrzębie-Zdrój Bziegacze 1 TAK
Białucha Sergiusz PL Bytom Saint-Gobain Squad 1 TAK
Biernat Tomasz 2 PL Sowliny Sowliny Senior 1 TAK
Biernat Tomasz 3 PL Limanowa ---- 0 ----
Binko Miłosz PL Chorzów Kuźnia Damiana 0 TAK
Block Wojciech PL Gniewino ---- 1 ----
Bogucki Tomasz PL Chorzów ---- 1 TAK
Bojkowski Maciej PL Kraków ---- 0 TAK
Borgieł Krzysztof PL Czechowice-Dziedzice ---- 1 ----
Borkowski Andrzej PL Gniezno ---- 0 TAK
Borowicz Monika PL Częstochowa Zabiegani Częstochowa 0 TAK
Brożonowicz Anna PL Mielec ---- 0 ----
Brygier Damian PL Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza 0 TAK
Brzeski Marcin PL Rumia M & P 0 TAK
Bubula Michał PL Limanowa Maciej Rahman Alibaba 0 ----
Buczek Adam PL Biłgoraj Sierota Resortu 1 ----
Bujakiewicz Gabriel PL Pobiedziska On-Sight 1 TAK!
Bukowiec Mariusz PL Laskowa OSP Laskowa 1 TAK
Burda Ewa PL Kraków Rakoń Warriors 0 TAK
Burda Jarosław PL Kraków Rakoń Warriors 0 TAK
Burkowicz Marek PL Łąkta Dolna ---- 1 TAK
Bystrek Bernard PL Kolbuszowa Fartlek GO 0 ----
Carobolante Silvia IT Susegana CIMAVILLA RUNNING TEAM 0 TAK
Cassan Stefano IT Pordenone MAGREDI MOUNTAIN TRAIL 0 TAK
Cellmer Renata PL Warszawa ---- 1 TAK
Cellmer Wojciech PL Warszawa ---- 1 TAK
Chudecki Kamil PL Warszawa Vege Runners 1 TAK
Chudy Dawid PL Przeciszów ---- 1 ----
Ciesielski Piotr PL Kraków ---- 1 TAK
Ciuraszkiewicz Konrad PL Olkusz ---- 1 ----
Curzydło Filip PL Słopnice REBEL RUNNERS CLUB 0 ----
Cwalina Karol PL Warszawa OK!Sport Warszawa 1 TAK
Cygan Piotr PL Bielany Wrocławskie Run4Fun Ultra #Marcin Świerc Team 0 TAK
Czapiewski Maciej PL Kraków ---- 0 TAK
Czaplicki Szymon PL Blizanów Artbix 0 TAK
Czostków Wiola PL Warszawa Accenture 1 ----
Czulak Zbigniew PL Łódź ---- 1 TAK
Czypionka-Grzesiak Agnieszka PL Kraków ---- 1 ----
Daniluk Andrzej PL Wrocław ---- 1 TAK
Dąbrowski Paweł PL Kraków ---- 1 TAK
Dobrowolska Perry Agnieszka PL Warszawa ---- 0 ----
Domański Michał PL Piekary Śląskie ---- 0 TAK
Domin Tomasz PL Kraków sevencoins.pl 1 TAK
Dragon Przemysław PL Staszów ---- 1 TAK
Drożdżal Rafał PL Pruszków ---- 1 TAK
Dubaj Maciej PL Przemyśl ---- 1 ----
Dudek Darek PL Zabierzów Zabierzów Biega 0 ----
Dudrak Jacek PL Warszawa Jurek, wymyśl nazwę. 0 TAK
Dymek Rafał PL Warszawa ---- 1 TAK
Dziedziela Marcin PL Bogoria Pofolwarczna ---- 1 ----
Dziedzina Daniel PL Rabka-Zdrój Epic_TeamT 0 TAK
Dziewior Arkadiusz PL Gliwice ---- 1 TAK
Dzieżok Mateusz PL Kraków ---- 1 ----
Dzióbek Sylwia PL Wieliczka ---- 1 ----
Dziuban Łukasz PL Orelec GOPR Bieszczady/KB Leśników 1 TAK
Dźwigulski Łukasz PL Kraków ---- 1 TAK
Fabiszewski Bartłomiej PL Warszawa Na czym chodzicie 1 TAK
Fabiszewski Marcin PL Warszawa Na czym chodzicie 1 TAK
Fałowski Rafał PL Gajków ---- 1 ----
Fedorowicz Marta PL Pyskowice ---- 1 TAK
Fedorowicz Michał PL Gdańsk ---- 0 ----
Filipek Marcin PL Raduń das/12 Brygada Zmechanizowana 1 ----
Filipek Zbigniew PL Wilcza Góra ---- 0 TAK
Florek Marcin PL Słopnice ---- 0 ----
Florkiewicz Paweł PL Wrocław ---- 1 ----
Foryś Adam PL Sochaczew Drużyna A 1 TAK
Franczyk Paweł PL Tenczynek DKB Tenczynek 1 TAK
Frankowski Michał PL Kraków ---- 1 TAK
Frączek Paweł PL Laskowa KM PSP Nowy Sącz 1 ----
Frydrych Artur PL Poznań ---- 1 ----
Fryś Piotr PL Leńcze KW Kraków 1 ----
Fugler Karol PL Chorzów ---- 0 ----
Gajda Sebastian PL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1 TAK
Garbień Grzegorz PL Brzesko GTT 1 TAK
Garbień Konstanty PL Brzesko GTT 1 TAK
Gąsiorek Paweł PL Zabrze Złamane Wiosło 1 TAK
Gąsiorek Tadeusz PL Rybnik ---- 1 TAK
Gąsiorek Tomasz PL Kobiernice ---- 1 ----
Gątkiewicz Paweł PL Kraków Eskadra Kraków 0 TAK
Gdowski Sławomir PL Gliwice Wypasione Miśki 1 TAK
Gębala Piotr PL Jastrzębie-Zdrój ---- 1 ----
Gierlotka Maciej PL Katowice ---- 1 TAK
Giza Tomasz PL Tymbark ---- 1 TAK
Glanas Dariusz PL Kraków ---- 1 TAK
Glądys Paweł PL Kraków ---- 1 ----
Glądys Wojciech PL Kraków ---- 1 TAK
Głowacki Jacek PL Warszawa Biegamy z Ochotą 0 ----
Gnela Piotr PL Kraków ---- 0 TAK
Golonka Łukasz PL Pasierbiec 0 ----
Golonka Paweł PL Jaworzna Aligator Limanowa 1 ----
Górna Karolina PL Żywiec Real Madrid 0 ----
Grabek Zbigniew PL Kraków ---- 1 ----
Grabski Patryk PL Warszawa OFFTRAVEL 1 ----
Grucel Robert PL Słopnice eXtreme Słopnice Team 0 TAK
Gruhn Anna PL Wrocław PODATKI TO KRADZIEŻ 1 TAK
Gruszczyński Michał PL Dąbrowa Górnicza Klub emerytów 1 ----
Grzesiak Mateusz 1 PL Kraków ---- 1 TAK
Grzesiak Mateusz 2 PL Kępno Klub AA 1 ----
Gurgul Wojciech PL Roztoka ---- 1 TAK
Gwizdak Katarzyna PL Łańcut ---- 1 TAK
Hefte Lars NO Kristiansand Kristiansand Lopeklubb 0 ----
Hejnar Jerzy PL Krosno Jurek, wymyśl nazwę. 0 TAK
Herc Patryk PL Warszawa ---- 1 ----
Herman Dariusz PL Złocieniec ---- 0 TAK
Hobik Tomasz PL Skoczów GMRiP Gr. Mundurow., Rodz. i Przyjac. 1 TAK
Hora Vladimir CZ Praha Bludne balvany 1 TAK!
Hordziejewicz-Karasińska Ewa PL Bytom Strefa Byków 0 TAK
Horova Magda CZ Praha Bludne balvany 1 TAK!
Horwacik Tomasz PL Myślenice ---- 1 TAK
Horwacik-Dawczyńska Paulina PL Myślenice ---- 1 ----
Hurman Krzysztof PL Świebodzice ---- 0 TAK
Ilnicki Daniel PL Gliwice Terra Incognita 1 TAK
Ilnicki Filip PL Gliwice De RankTeam 0 TAK
Indyk Aleksandra PL Kraków ---- 0 ----
Indyk Ireneusz PL Kraków ---- 1 ----
Indyk Krzysztof PL Kraków ---- 1 TAK
Indyk Magdalena PL Kraków ---- 0 ----
Jabłoński Mateusz PL Juszczyn ---- 1 TAK
Jabłoński Rafał PL Rydułtowy Złamane Wiosło 1 TAK
Jacak Wiesław PL Klęczany ---- 1 ----
Jagoda Maciej PL Polska Dum Spiro Spero 1 TAK
Jajecznica Łukasz PL Rabka Zdrój ---- 1 TAK
Jamka Marek PL Kraków ---- 1 ----
Janas Marcin PL Pisarzowa SPARTAN-OŻW KRAKÓW 1 TAK
Jancz Tomasz PL Jelenia Góra ---- 0 TAK
Jaźwa Rafał PL Kraków KRAKÓW 1 TAK
Jedynak Michał PL Warszawa ---- 0 TAK
Jelonek Krzysztof PL Jaworzna ---- 1 TAK
Jóźwiak Piotr PL Warszawa ---- 1 TAK
Jurek Jarosław PL Łososina Górna KS Florian 1 ----
Kaczmarek Maciej PL Łódź Blok Czekoladowy 1 TAK
Kalembkiewicz Piotr PL Wrocław Mirotrans 0 ----
Kallevik Jakob NO Kristiansand Kristiansand Lopeklubb 1 ----
Kaltenberg Norbert PL Kraków Złoty Loch 0 TAK
Kamiński Wojciech PL Warszawa ---- 1 TAK
Kantor Dawid PL Wola Krogulecka KS Krogulec 1 ----
Kantor Piotr PL Wola Krogulecka KS Krogulec 1 ----
Kaper Radosław PL Złocieniec ---- 0 TAK
Kapitan Grzegorz PL Sowliny ---- 1 TAK
Karpa Katarzyna PL Warszawa Smashing pĄpkins 1 ----
Karteczka Zdzisław PL Laskowa ---- 0 TAK
Kasperkiewicz Filip PL Wrocław Klub AA 1 ----
Kasprzyk Filip PL Gdów ---- 0 TAK
Kasztelanic Rafał PL Nadarzyn ---- 1 TAK
Kaszuba Marek PL Ossow ---- 0 TAK
Kędzia Robert PL Lubin ---- 1 TAK
Kiełbasa Janusz PL Kraków BBL Kraków 1 ----
Kiełbasiński Michał PL Łódź runDOG.pl 1 ----
Kiełczewski Michał PL Pyskowice Gnojociepy 1 ----
Kierczyński Maciej PL Komorniki contrabbandieri team 0 ----
Kisielewski Piotr PL Kraków bikeBoard.pl 1 TAK
Klima Dariusz PL Kraków ---- 0 ----
Kłaczkowski Kamil PL Gdynia AKK GDAKK 1 TAK
Kłoczewski Mariusz PL Warszawa Białołęka nie wymięka 1 ----
Knaś Łukasz PL Piekary Śląskie F-team 1 ----
Kolawa Grzegorz PL Limanowa ---- 0 TAK
Kołodziejczyk Michał PL Kobiernice Fundacja Aktywne Beskidy 0 TAK
Kołodziejczyk Wojciech PL Królewiec ---- 1 TAK
Komorowski Piotr PL Łódź SGT młodzizłodzi 1 ----
Konopka Sławomir PL Świniarsko Fundacja Na Ratunek 1 TAK
Konwerski Jędrzej PL Sidzina SBN 0 ----
Korpula Grzegorz PL Piekoszów ---- 1 ----
Korzański Krystian PL Jastrzębie-Zdrój 36HDCzB 1 ----
Kosal Maciej PL Jelenia Góra ---- 0 TAK
Kosecki Krzysztof PL Łososina Dolna GMRiP 1 ----
Kościaniuk Andrzej PL Warszawa ---- 0 TAK
Kowalcze Michał PL Naprawa ---- 0 TAK
Kowalczyk Rafał PL Kraków Wyczerpak.pl 1 ----
Koziar Monika PL Wołomin ---- 0 TAK
Krawiec Ewa PL Poznań ---- 0 TAK
Krysa Rafał PL Kraków meta na starcie 1 TAK
Kryza Rafał PL Wałcz Dzikie Życie Run Team 0 TAK
Krzyściak Piotr PL Stróża ---- 0 ----
Kucharczyk Robert PL Chorzów Silesia Runners Club 1 TAK
Kucharski Kamil PL Kraków KucharskiTeam 1 ----
Kulig Marcin PL Kamienica QQRYQ 1 ----
Kupis Karolina PL Dąbrowa ---- 0 ----
Kurek Maciej PL Kraków ---- 0 ----
Kuźnicki Witek PL Tarnów ---- 1 ----
Kwaśniak Piotr PL Dobieszków 1 TAK
Kwiatkowska Milena PL Zielonki Zgraja Romana 0 TAK
Lachor Krzysztof PL Kłodne ARMIA LACHORÓW 1 TAK
Laskowski Arkadiusz PL Wojkowice SĄSIEDZI 1 ----
Lasok Łukasz PL Mysłowice ---- 1 TAK
Latała Bożena PL Kraków ---- 1 TAK
Lechowski Tomasz PL Kraków ---- 1 ----
Leciejewski Maciej PL Wrocław ---- 0 ----
Lewandowski Tomasz 2 PL Tarnów ---- 0 ----
Lewdorowicz Wojciech PL Kady Sam Sobie Klubem 1 TAK
Lewiński Jan PL Wrocław PODATKI TO KRADZIEŻ 1 TAK
Lic Janusz PL Zabrze Biskupice Biegają 1 ----
Lis Dominika PL Garwolin Na Skuśkę 1 TAK
Litewka Jacek PL Wielka Wieś Drużyna Gabrysi 1 ----
Loska Marcin PL Bielsko-Biała TimTirim Team 0 TAK
Łopaciuk Przemysław PL Świdnik ---- 1 TAK
Łyszczarz Joanna PL Limanowa ---- 0 ----
Mac Bartłomiej PL Rabka-Zdrój ---- 0 ----
Macher Paweł PL Bystra Szyndzielnia 1 TAK
Maciaszczyk Filip PL Gdańsk ---- 0 ----
Maciaszczyk Tomasz PL Plewiska Contrabbandieri Team 0 TAK
Majchrzak Maciejka PL Poznań contrabbandieri team 0 TAK
Majchrzak Rafał PL Jastrzębie-Zdrój Iron Erfel Ultra Trail 1 ----
Majewski Piotr PL Kamienica ---- 0 ----
Majnusz Tomasz PL Modlnica ---- 1 TAK
Mantorska-Skowron Urszula PL Połaniec SKOWRONKI 1 TAK
Marczyk Grzegorz PL Iwanowice Znowu w biegu 1 ----
Marszycki Tomasz PL Lublin KW Lublin 0 ----
Masłocha Dariusz PL Łódź ---- 1 ----
Maślanka Stanisław PL Rzeszów ---- 1 TAK
Maślanka Tomasz PL Warszawa ---- 0 ----
Matras Filip PL Warszawa Esri Polska 1 TAK
Matras Kamila PL Limanowa ---- 1 TAK
Matura Grzegorz PL Wojkowice Sąsiedzi 1 ----
Matusiak Maciej PL Borkowo Żelazna Eskadra 1 ----
Mazurkiewicz Tomasz PL Sanok Zaporowy Maraton 1 TAK
Mąsior Wojciech PL Zawada ---- 1 TAK
Mękarska Małgorzata PL Kraków ---- 1 ----
Michalik-Cały Kasia PL Szczecin Kobiece Bieganie 0 TAK
Miecznikowski Piotr PL Warszawa ---- 1 ----
Mikler Arkadiusz PL Mogilany, Gaj WeeRide - GUTO 0 TAK
Mleczek Tadeusz PL Świdnica Tadek team 1 TAK
Mleczko Ewa PL Krzeszowice Summitate 1 ----
Mleczko Grzegorz PL Krzeszowice Summitate 1 ----
Mordarski Michał PL Kraków ---- 1 TAK
Mossoczy Zbigniew PL Kraków BIKEBOARD 1 ----
Mrzygłód Krzysztof PL Barcice ---- 0 TAK
Mucha Monika PL Częstochowa Zabiegani Częstochowa 1 ----
Mucha Robert PL Jerzmanowice ---- 1 ----
Mucha Tomasz PL Kraków Siarka Kraków 1 TAK
Musiał Piotr PL Warszawa Na czym chodzicie 1 TAK
Muszyński Dariusz PL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka GB/Red Lion Club 1 TAK
Nalepa Józef PL Stary Sącz Kapela Muzykalni 1 ----
Nicoś Adrian PL Gdańsk Kondycja to nie wszysko 1 TAK
Nizioł Marian PL Piaseczno ---- 0 ----
Nowak Mariusz PL Sieciechowice Partizany 1 TAK
Obarska Małgorzata PL Starachowice ---- 1 ----
Obarski Norbert PL Kielce ---- 1 ----
Ociepa Marek PL Mysłakowice ---- 0 TAK
Ociepka Waldemar PL Limanowa ---- 1 ----
Oleksy Jarosław PL Tymbark KS Forrest Limanowa 1 ----
Oleksy Marcin PL Kraków ---- 1 TAK
Olszewski Marcin PL Warszawa ---- 1 ----
Olszewski Mateusz PL Rogale Run Beach Morning 0 ----
Olszewski Michał PL Laskowa ---- 0 TAK
Olszewski Piotr PL Laskowa ---- 1 TAK
Ołtarzewska Joanna PL Warszawa ---- 1 TAK
Opoka Marcin PL Dobra ---- 1 TAK
Orlik-Binko Jadwiga PL Chorzów Kuźnia Damiana 0 TAK
Ostromęcki Rafał PL Warszawa Metro Politechnika 1 ----
Osyszko Andrzej PL Kobyle ---- 1 ----
Osyszko Izabela PL Kobyle ---- 1 ----
Otrębski Tomasz PL Zaborze ---- 1 TAK
Pach Janusz PL Słopnice ---- 1 ----
Pachut Jerzy PL Słopnice BADAM SIĘ, WIĘC BIEGAM 0 ----
Palaczyński Mikołaj PL Krzeczów ---- 0 TAK
Palaczyński Piotr PL Katowice ---- 1 TAK
Palkij Aleksandra PL Dobra KS Forrest Limanowa 1 ----
Paluchowski Tomasz PL Głuchołazy ---- 0 TAK
Pałubiak Dawid PL Słopnice REBELRUNNERS 0 ----
Paul Marek PL Jelenia Góra ---- 0 TAK
Pawlik Mateusz PL Kraków ---- 0 ----
Perek Maciej PL Kraków Profexim Team 0 TAK
Perry Robert US Evergreen ---- 0 ----
Pęczak Marek PL Sosnowiec Sportowa SP 17 Sosnowiec 1 TAK
Pęczak Michał PL Sosnowiec Sportowa SP 17 Sosnowiec 0 TAK
Pęczek Dariusz PL Częstochowa Zabiegani Częstochowa 1 TAK
Pietrowski Michał PL Ruda Śląska ---- 1 ----
Pietrusiak Konrad PL Pruszków DRUŻYNA Z TARTAKU 1 TAK
Pietruszyński Filip PL Warszawa ---- 0 ----
Pięta Grzegorz PL Zagnańsk ---- 1 ----
Piwowarczyk Łukasz PL Kraków/Słopnice META NA STARCIE 1 TAK
Plaskowski Bartek PL Słopnice eXtreme Słopnice Team 1 ----
Pleti Marcin PL Kraków Poland Business Run 1 TAK
Płonka Sebastian PL Kraków ---- 0 TAK
Pocztowski Wojciech PL Zawoja Byle do przodu 0 TAK
Podolecki Norbert PL Niepołomice ---- 0 TAK
Podraza Tadeusz PL Tarnów UltraTarnów 1 TAK
Podsiadło Rafał PL Niepołomice Zgraja Romana 1 TAK
Pogoda Krystian PL Jelenia Góra ---- 0 TAK
Polański Rafał PL Katowice ---- 1 ----
Poloczek Rupert PL Pyskowice Gnojociepy 1 ----
Połomski Andrzej PL Warszawa GMRiP Gr. Mundurow., Rodz. i Przyjac. 1 TAK
Popadiuk Igor BY Minsk ---- 0 ----
Popławska Katarzyna PL Halinów ---- 1 TAK
Popowicz Dariusz PL Łódź ---- 1 TAK
Poręba Bolesław PL Słopnice ---- 1 TAK
Poręba Nikodem PL Słopnice ---- 0 TAK
Posłuszny Paweł PL Kraków ---- 1 ----
Pręcikowski Ryszard PL Wieliczka ---- 1 ----
Pruciak Tomasz PL Pińczów ---- 1 TAK
Puto Mateusz PL Limanowa Z.D.W.CI. 1 TAK
Puto Michał PL Limanowa Z.D.W.CI. 1 TAK
Puza Adam PL Tarnowskie Góry ---- 1 TAK
Pycia Adam PL Kraków Masters Korona Kraków 1 TAK
Pyta Krzysztof PL Chorzów Ciecierzyca Wełnowiec 1 ----
Rachtan Anna PL Kraków ---- 1 ----
Raczak Maciej PL Katowice ---- 1 TAK
Radzięta Artur PL Nowy Wiśnicz ---- 1 TAK
Rajman Rafał PL Przyszowice DACHBUD EXTREME TEAM 1 TAK
Rajtar Zbigniew PL Kraków Rontil - Compass 1 TAK
Raszka Tomasz PL Skoczów GMRiP Gr. Mundurow., Rodz. i Przyjac. 1 ----
Respondek Dariusz PL Wrocław ---- 0 TAK
Rogacewicz Hubert PL Warszawa Orkan Tactical 1 TAK
Rogocz Maciej PL Gdynia Rogaś z Doliny Roztoki 1 TAK
Rogowski Paweł PL Wieliczka Team Geo 1 ----
Rogóz Michał PL Kraków Tętno Pulsu 1 TAK
Rokosz Grzegorz PL Tymbark Navifleet 1 ----
Rolińska Inga PL Dąbrówka k. Poznania ---- 1 ----
Roliński Wojciech PL Dąbrówka k. Poznania ---- 1 ----
Rozkwitalski Kuba PL Kraków ---- 1 TAK
Rutkowska Małgorzata PL Warszawa ---- 1 ----
Rychlicki Dariusz PL Wołkowyja Pogromcy kilometrów 0 TAK
Rysiewicz Antoni PL Grybów TONI 1 TAK
Rysiewicz-Bochenek Katarzyna PL Nowy Sącz Dreams&Inspiration 1 TAK
Ryś Sylwia PL Limanowa ---- 0 TAK
Rzenno Dagmara PL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa 0 TAK
Sadura Kinga PL Warszawa Ahoj Przygodo! 1 TAK
Sadziak Michał PL Dąbrowa Górnicza Klub emerytów 0 ----
Sakowicz Wojciech PL Gdańsk UBpB Team 1 TAK
Segiet Paweł PL Bytom Silesia Runners club 1 ----
Sejmej Bogdan PL Limanowa Navifleet 1 TAK
Sienkiewicz Władysław PL Gdynia Sam w lesie 1 TAK
Sikorski Robert PL Wrocław ---- 1 ----
Siwoń Ewa PL Warszawa ---- 0 ----
Skorupińska Julia PL Karpicko ---- 0 ----
Skowron Michał 2 PL Połaniec SKOWRONKI 1 TAK
Skrzeczyński Sławomir PL Rabka-Zdrój Hej, jak ta sarna! 0 TAK
Skupień-Franczyk Barbara PL Tenczynek DKB Tenczynek 1 TAK
Skutela Angelika PL Tarnowskie Góry Strefa Byków Bytom 0 ----
Słomian Marcelina PL Zabrze Hercog running team 0 TAK
Słomiany Łukasz PL Katowice PIANA Z PYSKA 1 TAK
Słowik Adam PL Jeleśnia ---- 1 ----
Słowik-Sułkowski Albert PL Zakopane KucharskiTeam 1 ----
Smoła Grzegorz PL Chrzanów ---- 0 ----
Snehotta Michael DE Pfofeld This1 0 TAK
Sobieska Maria PL Warszawa Na skuśkę 1 ----
Socha-Stojek Magdalena PL Ruda Śląska Kolarska Grażyna 1 TAK
Sokulski Jerzy PL Kraków Klub Wysokogórski Kraków 1 TAK
Stach Tomasz PL Piekiełko Aligator Team 1 TAK
Stachowicz Kamil PL Wieliczka ---- 1 TAK
Staniaszek Stanisław PL Warszawa Jurek, wymyśl nazwę. 1 TAK
Stankiewicz Szymon PL Gliwice ---- 0 TAK
Staszczuk Agata PL Warszawa FOX.ON.ROCKS 0 TAK
Stawiarz Paweł PL Zakopane ---- 1 TAK
Stefańska Aleksandra PL Katowice www.treningdlakobiet.pl 1 ----
Stefańska Dorota PL Warszawa ---- 1 ----
Stelmach Piotr PL Niepołomice Zgraja Romana 1 TAK
Sterpejkowicz Rafał PL Warszawa Na czym chodzicie 1 TAK
Stępień Franciszek PL Warszawa San Escobar Team 1 TAK
Stojanowski Adam PL Oświęcim ---- 1 ----
Stopyra Sławomir PL Świętochłowice Niezoriętowani 0 TAK
Strzyż Ryszard PL Chorzów Chorzowska Grupa Biegowa 1 ----
Svach Janusz PL Katowice Browar domowy Garaż 1 ----
Sypek Damian PL Sosnowiec ---- 0 TAK
Szczepaniuk Karol PL Radzyń Podlaski ---- 0 TAK
Szczepański Zbigniew PL Sulęcin Maciejunio 1 TAK
Szczerba Andrzej PL Sosnowiec KAZIKI Kazimierz Górniczy 1 TAK
Szczurek Leszek PL Pyskowice Gnojociepy 1 ----
Szemik Łukasz PL Żywiec ---- 1 ----
Szklarczyk Irek PL Warszawa ---- 1 ----
Szlachcic Tomasz PL Kraków Tętno pulsu 1 ----
Szmyt Barbara PL Warszawa Klub InO STOWARZYSZE BePeKi 0 ----
Szmyt Maciej PL Poznań Free RuN 0 TAK
Szopa Marcin PL Laskowa ---- 0 TAK
Szpak Paweł PL Kielce Motyla Noga 1 ----
Szymańska Joanna PL Mosina ---- 0 ----
Szymańska Paulina PL Poznań ---- 0 TAK
Szymański Jarosław PL Międzyrzec Podlaski Międzyrzecka Grupa Biegowa 1 TAK
Szymański Marcin PL Jelenia Góra ---- 0 TAK
Szymik Krzysztof PL Bzie WATACHA,SAMOTNY WILK 0 TAK
Szynalik Władysław PL Mszana Dolna TISS 1 TAK
Ścioch Leszek PL Warszawa San Escobar Team 1 TAK
Ślęczkowski Piotr PL Nowy Sącz ---- 1 ----
Śliwa Marcin PL Ciężkowice ---- 1 ----
Świderska-Zakościelna Ewelina PL Janów Lubelski ---- 1 ----
Świercz Maciej PL Drawsko Pomorskie ---- 0 ----
Świętek Jakub PL Katowice PIANA Z PYSKA 1 ----
Talaga Robert PL Szarów MKS Wyzwolenie 1 ----
Talaga Tomasz PL Dąbrowa MKS Wyzwolenie 1 TAK
Targoni Tomasz PL Warszawa ---- 1 TAK
Tokarz Wojciech PL Wodzisław Śląski ---- 1 TAK
Tondera Roman PL Myślenice Zgraja Romana 1 TAK
Topolski Daniel PL Kraków ---- 1 TAK
Trzaska Marcin CH Peseux ---- 1 TAK
Trzop Mateusz PL Czechowice-Dziedzice TimTirim Team 0 TAK
Tuleja Tomasz PL Kraków ---- 1 ----
Tymiński Andrzej PL Warszawa ---- 1 TAK
Udro Przemysław PL Pyskowice ---- 1 TAK
Ulman Lech PL Myślenice Morsy Myślenice 1 TAK
Ułański Bogumił PL Pabianice Blok czekoladowy 0 TAK
Ułasiuk Aldona PL Międzyrzec Podlaski ---- 1 TAK
Ułasiuk Kamil PL Marki ---- 1 TAK
Urbańczyk Radosław PL Kraków ---- 0 ----
Walasek Dawid PL Kraków ---- 1 TAK
Walczak Adam PL Kościerzyna SKPT 1 TAK
Walczak Jakub PL Warszawa ---- 1 TAK
Walczak Jan PL Kraków ---- 0 TAK
Walczuk Marcin PL Brzeźnio sieradzbiega.pl 0 ----
Walczyna Dariusz PL Warszawa Klub InO STOWARZYSZE BePeKi 0 ----
Waloch Dariusz PL Radomsko KIR Radomsko 1 TAK
Warowny Tomasz PL Zabrzeż Łącko CIEPŁE KLUCHY 0 TAK
Wasilewski Tomasz PL Garwolin Na Skuśkę 1 TAK
Wąchała Marcin PL Kraków ---- 0 TAK
Wągrodzki Marek PL Górzno k. Garwolina Na Skuśkę 1 TAK
Wesołek Radosław PL Gdańsk ---- 0 TAK
Węgrzyn Katarzyna PL Bochnia Creative Bochnia biega team 1 ----
Węgrzyn Mateusz PL Krasne-Lasocice UKS "Gimpel" Nowy Targ 0 TAK
Wicherkiewicz Ilona PL Warszawa Łubu dubu nie mam klubu 1 TAK
Wieczorek Lucjan PL Chorzów Vege Runners 1 TAK
Wieczorek Tomasz PL Rogów Yno Ultra 1 TAK
Wilczyński Szymon PL Kraków ---- 1 ----
Wilk Aleksander PL Kraków ---- 1 TAK
Witczak Przemysław PL Warszawa Dreamtime Trails 1 TAK
Witek Grzegorz PL Kraków ---- 0 TAK
Witkowski Michał PL Słupsk ScopeDome Team 1 ----
Wojdat Robert PL Żory Drużyna Szpiku 0 ----
Wojtas Jakub PL Limanowa ---- 1 TAK
Wolski Andrzej PL Łagiewniki Nowe ---- 1 ----
Wrocławska Renata PL Mszczonów SKPB Warszawa 0 TAK
Wroczyńska Magdalena PL Warszawa ---- 0 TAK
Wybraniec Tomasz PL Bytom ---- 1 ----
Wybraniec Wojciech PL Bytom ---- 1 TAK
Wysowski Jakub PL Sowliny ---- 1 TAK
Zagata Paweł PL Tęgoborze Aligator Team 1 TAK
Zając Anna PL Warszawa SKPB Warszawa 0 TAK
Zakościelny Bernard PL Janów Lubelski ---- 1 ----
Zakrzyński Franciszek PL Bolechowice ---- 1 TAK
Zaleńska Katarzyna PL Wieliczka ---- 1 ----
Zay David HU Bükkaranyos ---- 0 TAK
Ziaja Mateusz PL Limanowa ---- 1 TAK
Zimny Urszula PL Kraków sporting.travel 1 ----
Zwoliński Piotr PL Warszawa ---- 1 TAK
Zwoliński Wojciech PL Nowy Sącz ---- 1 TAK
Żwirek Paweł PL Kraków ---- 1 ----
Żyła Natalia PL Kraków ---- 1 TAK
NAZWISKO I IMIĘ
SURNAME AND NAME
KRAJ / MIASTO
COUNTRY / CITY
KLUB / DRUŻYNA
CLUB / TEAM
KST
AST
WP
FEE
Osoby, przy których nazwisku widnieje "0" w kolumnie KST, mimo że w przeszłości startowały już w Kieracie, proszone są
o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Niezgodności mogą wynikać z błędu w imieniu lub nazwisku, tzw. literówki, popełnionego przy wczytywaniu danych z formularza zgłoszeniowego, zmiany nazwiska (dotyczy w szczególności naszych pań) lub zastosowania zdrobnienia imienia np. Jan/Janek.
Potraktowanie zawodnika doświadczonego jako debiutanta ma wpływ wyłącznie na klasyfikację wieczystą maratonu Kierat.
W przeszłości zdarzały się pojedyńcze przypadki, że jedna osoba figurowała w tej klasyfikacji dwukrotnie.