XIV Międzynarodowy Ekstremalny Maraton Pieszy KIERAT 2017
14th International Extreme Walking Marathon KIERAT 2017
Strona główna
Homepage
Regulamin
Regulations
Zgłoszenia
Application forms
Uczestnicy / Participants
Wyniki / Results
Galeria / Gallery
Mapy / Maps
Archiwum / Archive



Przed sprawdzeniem statystyki i listy startowej odśwież stronę

odśwież
KIERAT 2017 - STATYSTYKA / STATS
(z uwzględnieniem rezygnacji / including the resignations)
Liczba zgłoszeń / Number of applications:
Kobiety / Women: 114 ; Mężczyźni / Men: 642 ; Razem / Total: 756 ;
ostatnia aktualizacja / last update: 2017-05-23 20:13

Liczba wpłat wpisowego / Number of fee payments: 659 ;
ostatnia aktualizacja / last update: 2017-05-23
(wg daty księgowania wpłaty na koncie organizatora)
W razie braku potwierdzenia wpłaty na liście po upływie 3 dni roboczych od jej
dokonania, prosimy o przesłanie skanu dowodu wpłaty lub potwierdzenia
dokonania przelewu na adres
kierat2004@wp.pl

Liczba wolnych miejsc / number of availability:
wg liczby zgłoszeń / by number of applications: 44 /800;
wg liczby wpłat wpisowego / by number of fee payments: 141 /800;

Wiek uczestników / Age of participants:
Średni / Average: 36 lat / years; ( 5 - 67 );

Liczba zapisanych osób, które już startowały w "Kieracie" / Number of persons who have already competed in "Kierat": 459 ;

LISTA STARTOWA / STARTLIST - KIERAT 2017
(w kolejności alfabetycznej; numery startowe będą przydzielane podczas rejestracji)
(in alphabetical order; starting numbers will be assigned during registration)


UWAGA / NOTE
kolumna "KST" (doświadczenie) / column "AST" (experience)
"0" - pierwszy start w "Kieracie" / first start in "Kierat"
"1" - kolejny start w "Kieracie" / another start in "Kierat"

kolumna "WP" (wpisowe) / column "FEE"
"TAK" - wpisowe wpłynęło na rachunek bankowy organizatora / payment received on the bank account of the organizer;
"----" - wymagane potwierdzenie wpłaty przy rejestracji / the confirmation of payment should be presented at registration in competition office.
"TAK!" - wymagana dopłata przed startem / payment is required prior to the start.
Lista nie jest aktualizowana automatycznie - każde zgłoszenie musi być zaakceptowane przez moderatora
NAZWISKO I IMIĘ
SURNAME AND NAME
KRAJ / MIASTO
COUNTRY / CITY
KLUB / DRUŻYNA
CLUB / TEAM
KST
AST
WP
FEE
Abramek Tomasz PL Warszawa ---- 0 ----
Adamczyk Paweł PL Rybnik Accenture 0 TAK
Adamkiewicz Dominik PL Tomaszów Mazowiecki Pluton Rozpozn. 7 Batalionu Kaw. Pow. 0 TAK
Augustyn Bartłomiej PL Wieliczka ---- 0 TAK
Babicz Krzysztof PL Brzesko GTT 1 TAK
Bajak Gosia PL Kraków ---- 0 TAK
Bajak Mirosław PL Kraków ---- 0 TAK
Balcerkiewicz Adam PL Legionowo Polarnyj 1 TAK
Baltyn Jacek PL Parzniew OIL Warszawa 1 TAK
Bałka Wojciech PL Kraków Drób / Oberżyna 1 TAK
Banasik Michał PL Bielsko-Biała Bananowa Drużyna 0 TAK
Banasik Natalia PL Bielsko-Biała Bananowa Drużyna 0 TAK
Banaszkiewicz Piotr PL Kraków KTR BikeOrient 0 TAK
Banaś Krzysztof PL Poznachowice Górne ---- 1 TAK
Banowicz Karol PL Kraśnik byle dalej 1 TAK
Baran Konrad PL Pyskowice Seta Damy Rada 0 TAK
Baranowski Jan PL Warszawa ---- 1 TAK
Baranowski Lech PL Warszawa ---- 1 TAK
Baryła Adam PL Piotrków Trybunalski Pluton Rozpozn. 7 Batalionu Kaw. Pow. 0 TAK
Basiński Ryszard PL Strzelin Na Każdą Pogodę 1 TAK
Basiński Sebastian PL Strzelin Na Każdą Pogodę 1 TAK
Bator Rafał PL Kraków ---- 1 TAK
Bazała Maciej PL Warszawa UKA OIL 1 TAK
Bazylewicz Jerzy PL Pruszków ---- 0 TAK
Bąbel Kamil PL Brzoza 42 Do Szczęścia 0 TAK
Bąkowski Łukasz PL Lutosławice Szlacheckie ---- 1 TAK
Bednarek Wojciech PL Warszawa ---- 0 TAK
Bednorz Remigiusz PL Imielin ---- 1 TAK
Benedyk Mateusz PL Wrocław ---- 1 TAK
Bernacki Eugeniusz PL Gliwice GPRS Hydrokop 1 TAK
Białowąs Maciej PL Wrocław ---- 0 TAK
Białucha Sergiusz PL Bytom Saint-Gobain Squad 1 TAK
Biały Michał PL Modlnica Orange IRON team 1 TAK
Biedroń Grzegorz PL Krynica-Zdrój KRYNICZANKA TEAM 0 TAK
Biegan Grzegorz PL Kraków biegli 1 TAK
Biela Bolesław PL Sulkowice Bolki 0 TAK
Bienias Mariola PL Warszawa ŁYZIO & MILORD KĄPANY 1 TAK
Bienias Piotr PL Jabłonna ---- 0 TAK
Bieniek Paweł PL Warszawa SKPB W-wa 0 ----
Bluza Łukasz PL Katowice ---- 1 TAK
Błach Krzysztof PL Starachowice ---- 1 TAK
Błach Marcin PL Pińczów Siniat Ponidzie Team 0 ----
Bochenek Patryk PL Psary DELPHI Running Team 1 TAK
Bogacki Tadeusz PL Dębica ---- 0 ----
Bogaczyk Mateusz PL Kraków Elton&Borys 1 TAK
Bojanowski Rafał PL Tomaszów Mazowiecki Pluton Rozpozn. 7 Batalionu Kaw. Pow. 0 TAK
Borek Dorian PL Rybnik SKPG HARNASIE 1 TAK
Borowiak Radosław PL Kamionna BEZDOMNI 0 TAK
Borowska Dorota PL Warszawa Smashing Pąpkins 1 TAK
Borowski Szymon PL Nowa Iwiczna ---- 1 TAK
Botor Mateusz PL Katowice ---- 0 ----
Botor Szymon PL Katowice ---- 0 ----
Brodala Agnieszka PL Wrocław ---- 0 TAK
Brudnicka Kamila PL Nowy Sącz OSP GRS Nowy Sącz 0 ----
Buczek Adam PL Biłgoraj Sierota Resortu 1 TAK
Budka Anna PL Zabrze ---- 1 TAK
Bugajska Kinga PL Limanowa ---- 0 TAK
Bugajski Filip PL Limanowa ---- 0 TAK
Bugajski Mirosław PL Nowy Sącz OSP GRS 0 TAK
Bujak Krzysztof PL Kraków Nowa Huta 1 ----
Bujakiewicz Gabriel PL Pobiedziska On-Sight 1 TAK
Bukowiec Kamila PL Laskowa Kamila i jej rower 1 TAK
Bukowiec Mariusz PL Laskowa OSP Laskowa 1 TAK
Bukowski Marek PL Bytom ---- 1 TAK!
Bulanda Dawid PL Krynica-Zdrój KRYNICZANKA TEAM 0 TAK
Bulanda Michał PL Dobra ---- 0 TAK
Burkowicz Marek PL Łąkta Dolna ---- 1 TAK
Buron Artur PL Chorzów ---- 0 TAK
Bzowski Michał PL Kraków Trailrun.pl 0 TAK
Cellmer Renata PL Warszawa JakoŚ To BędziE 1 TAK
Cellmer Wojciech PL Warszawa JakoŚ To BędziE 1 TAK
Chmielewska Sara PL Majorka Orki z Majorki 0 TAK
Chomiczewska-Kloze Dominika PL Krynica-Zdrój KRYNICZANKA TEAM 0 TAK
Chudecki Kamil PL Warszawa Vege Runners 1 TAK
Chudy Dawid PL Przeciszów ---- 1 ----
Chyliński Daniel PL Tomaszów Mazowiecki Pluton Rozpozn. 7 Batalionu Kaw. Pow. 0 TAK
Ciach Małgorzata PL Tarnów ---- 1 TAK
Ciba Dariusz PL Limanowa ---- 1 TAK
Ciesielski Adam PL Kraków Misie Wy-Pysie 1 TAK
Cieszyńska Anabella PL Poznań Schiperke Team 1 TAK
Cieślicki Mateusz PL Dąbrowa Górnicza AZYMUT TEAM 0 TAK
Ciuraszkiewicz Konrad PL Olkusz UltrAspire Polska 1 TAK
Cubal Dawid PL Wieliczka Orange IRON Team 1 TAK
Cwalina Karol PL Warszawa OK!Sport 1 TAK
Czajkowski vel Czajka Jakub PL Piaseczno OFFTRAVEL 1 TAK
Czaplicki Jacek PL Warszawa SKPB Warszawa 1 TAK
Czechowicz Dariusz PL Kraków Dzikie Życie Run Team 1 TAK
Czostków Wiola PL Warszawa Accenture 0 TAK
Czulak Zbigniew PL Łódź ---- 1 TAK
Czypionka-Grzesiak Agnieszka PL Kraków Makaki 1 TAK
Czyżydło Józef PL Limanowa ---- 1 TAK
Czyżydło Klemens PL Poznań ---- 1 TAK
Daniluk Natalia PL Gdynia ---- 1 TAK
Dańda Karolina PL Przeginia Duchowna przeginiaki 1 TAK
Dańda Paweł PL Wieliczka przeginiaki 0 TAK
Dąbrowski Paweł PL Kraków ---- 1 TAK
Dąbrowski-Tumański Paweł PL Warszawa ---- 0 TAK
Defeciński Radosław PL Tuszyn Lunatycy 1 TAK
Demczuk Maciej PL Poznań Szwagier też Orka 1 ----
Dera Aleksander PL Kraków Frauenburg Gangsters 1 TAK
Dębska Anna PL Łask ---- 1 TAK
Dobkiewicz Filip PL Kamionna BEZDOMNI 1 TAK
Domagalski Ryszard PL Zabrze-Rokitnica ---- 0 TAK
Domin Tomasz PL Kraków NightRunners+ 1 ----
Dragon Przemysław PL Połaniec ---- 1 TAK
Drożdżyński Krzysztof PL Stryków KB Powstaniec Dobra 1 TAK
Duda Agnieszka PL Limanowa ---- 1 TAK
Duda Tomasz PL Kraków małaanitateam 1 TAK
Dura Przemysław PL Kraków Dobczycki Klub Biegacza 0 TAK
Dutka Paweł PL Jazowsko ---- 0 TAK
Dymek Rafał PL Warszawa ---- 1 TAK
Dymek Szymon PL Dobczyce Dobczycki Klub Biegacza 0 TAK
Dyrcz Jakub PL Rabka-Zdrój ---- 1 TAK
Dziedziela Marcin PL Bogoria Pofolwarczna ---- 1 TAK
Dziewior Arkadiusz PL Gliwice Dziewiorek 1 TAK
Dzieżok Mateusz PL Kraków ---- 1 TAK
Dzikowski Dariusz PL Żelechlinek EDEN 1 TAK
Dziopa Dariusz PL Sosnowiec bialy kenijczyk 0 TAK
Dzióbek Sylwia PL Wieliczka ---- 0 TAK
Dźwigulski Łukasz PL Ostrowiec Świętokrzyski byle dalej 0 TAK
Eibl Andrzej PL Chocianów Eiblu Team 1 TAK
Fabiszewski Bartłomiej PL Warszawa ---- 1 TAK
Fabiszewski Marcin PL Warszawa ---- 1 TAK
Fedorowicz Marta PL Kędzierzyn-Koźle ---- 0 TAK
Feltowicz Jacek PL Białystok ---- 0 ----
Fiedorczuk Piotr PL Warszawa SKPB WARSZAWA 1 TAK
Figiel Agnieszka PL Krynica-Zdrój KRYNICZANKA TEAM 0 TAK
Firlej Dariusz PL Racibórz hasiok 1 TAK
Firlej Michał PL Kraków Jutro też wam uciekniemy 1 TAK
Flądro Daniel PL Wokowice ---- 0 TAK
Florkiewicz Paweł PL Wrocław ---- 0 TAK
Foryś Adam PL Sochaczew ---- 0 TAK
Franczyk Paweł PL Tenczynek DKB Tenczynek 1 TAK
Frączek Paweł PL Laskowa ****PSP 0 TAK
Fryś Piotr PL Leńcze KW Kraków 1 ----
Gacek Dariusz PL Piekary Śląskie MAMMUT 1 ----
Gaik Michał PL Nowy Sącz OSP GRS Nowy Sącz 0 ----
Gajda Dorota PL Kraków Husaria Race Team 0 ----
Gajda Sebastian PL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1 TAK
Gajdka Artur PL Czeladź ---- 1 TAK
Gajec Przemysław PL Zabrze ---- 0 TAK
Galas Tomasz PL Kraków RUN4FUN 0 ----
Galewski Łukasz PL Kalisz Fizjoterapia Łukasz Galewski 1 TAK
Garbień Grzegorz PL Brzesko GTT 1 TAK
Garbień Konstanty PL Brzesko GTT 1 TAK
Garcarz Mariusz PL Limanowa ---- 1 TAK
Garcarz Monika PL Limanowa ---- 1 TAK
Gąsiorek Paweł PL Zabrze Złamane wiosło 0 TAK
Gąsiorek Tadeusz PL Rybnik Złamane wiosło 0 TAK
Gąsiorek Tomasz PL Kobiernice ---- 1 TAK
Gdowski Filip PL Tarnów ---- 1 TAK
Gdowski Sławomir PL Gliwice Spasione Miśki 1 TAK
Gefert Sylwia PL Katowice GSK 0 ----
Gembacz Wojciech PL Słopnice ITMBW Kraków, JS2007 Tymbark 1 TAK
Gierlotka Maciej PL Katowice STOL-MAC 1 TAK
Gierlotka Marcin PL Katowice ---- 0 TAK
Gierlotka Rafał PL Katowice ---- 1 TAK
Gil Jacek PL Kraków ---- 0 TAK
Giza Tomasz PL Tymbark ---- 1 TAK
Glanas Dariusz PL Skawina ---- 1 TAK
Glinka Michał PL Praszka ---- 1 ----
Głód Michał PL Elbląg Pozor Vlak! 0 TAK
Głuszcz Marcin PL Zgierz ESS Łódź 0 TAK
Gnatowski Przemysław PL Warszawa ---- 0 TAK
Golonka Paweł PL Jaworzna KS Jaworzna 1 TAK
Gomółka Elżbieta PL Limanowa ---- 0 ----
Gomółka Maciej PL Limanowa ---- 1 TAK
Gorczowski Robert PL Limanowa GORO - Gorczowski 0 TAK
Gościniak Karol PL Kocmyrzów Zupełnie niepotrzebnie 0 TAK
Góralczyk Andrzej PL Kraków KW Kraków 1 TAK
Górniak Paweł PL Lublin ŁYZIO & MILORD KĄPANY 1 TAK
Górski Rafał PL Łódź Instytut Spraw Obywatelskich 1 TAK
Grabek Zbigniew PL Kraków ---- 1 TAK
Grabowicz Andrzej PL Kraków WKS Wawel bno 1 ----
Grabowski Łukasz PL Piotrków Trybunalski Pluton Rozpozn. 7 Batalionu Kaw. Pow. 0 TAK
Grabski Patryk PL Warszawa Polarnyj 1 TAK
Grażewicz Piotr PL Warszawa Rozsądek na BOK 0 TAK
Groblicki Wojciech PL Warszawa ---- 1 TAK
Grochowska Joanna PL Warszawa Czupel Team 1 TAK
Gronicz Mateusz PL Kraków ---- 0 ----
Grudnik Zbigniew PL Wieliczka Niepołomice Biegają 0 TAK
Gruszczyński Michał PL Dąbrowa Górnicza ---- 1 ----
Gruszkowski Piotr PL Kraków Magazyn GÓRY 1 TAK
Grzegorczyk Oskar PL Kraków Hic Sunt Dracones 1 TAK
Grzesiak Mateusz 1 PL Kraków Makaki 1 TAK
Grzesiak Mateusz 2 PL Kępno KLUB AA 1 TAK
Grzyb Tadeusz PL Bochnia ---- 0 TAK
Gugała Mateusz PL Pękowice Lazy squad 0 TAK
Gumulka Tadeusz PL Żerosławice Above2000 0 TAK
Gurgul Tomasz PL Łukowica/Świdnik Tatra Wind Hunter 0 TAK
Gutkowski Jarosław PL Skierniewice PĘDZĄCY NARZĘDZIOWCY 0 ----
Guzik Mateusz PL Limanowa ---- 0 TAK
Gwadera Kamil PL Warszawa ---- 1 TAK
Gwardiak Emil PL Radom ---- 0 TAK
Habdas Łukasz PL Wrocław ---- 0 ----
Hajnrich Adam PL Chorzów ---- 1 ----
Harasimowicz Łukasz PL Kraków ---- 0 ----
Hejmej Krzysztof PL Mostki HART MEDIA 1 ----
Herman-Iżycki Leszek PL Warszawa ---- 1 TAK
Hobik Tomasz PL Skoczów ---- 1 TAK
Hoduń Anna PL Słomniki ---- 1 ----
Hoduń Zdzisław PL Słomniki ---- 1 ----
Hołuj Łukasz PL Siepraw ---- 0 ----
Hora Vladimir CZ Praha ---- 1 TAK!
Horbaczewski Mirosław PL Poznań ---- 1 TAK
Horochowska Teresa PL Wrocław 3M Running Team 0 TAK
Horova Magda CZ Praha ---- 1 TAK!
Horwacik Tomasz PL Myślenice ---- 1 TAK
Horwacik-Dawczyńska Paulina PL Myślenice ---- 1 TAK
Hypta Łukasz PL Myślenice Night Runners 1 TAK
Hyż Oliwer PL Czeladź DACHBUD 1 TAK
Ignacyk Marcin PL Kraków ---- 1 ----
Indyk Ireneusz PL Kraków ---- 1 ----
Indyk Krzysztof PL Kraków ---- 1 TAK
Iwanowski Adam PL Tomaszów Mazowiecki Pluton Rozpozn. 7 Batalionu Kaw. Pow. 0 TAK
Iżykowska Agnieszka PL Chorzów ---- 1 TAK
Jabłoński Rafał PL Rydułtowy Złamane Wiosło 1 TAK
Jachym Arkadiusz PL Gliwice Socios Górnik 0 TAK
Jackowski Artur PL Kraków KKM Kaloryfer 1 TAK
Jadownicki Karol PL Krynica-Zdrój KRYNICZANKA TEAM 0 TAK
Jagiełło Damian PL Radom Pluton Rozpozn. 7 Batalionu Kaw. Pow. 0 TAK
Jagoda Maciej PL Chełm Śląski Dum Spiro Spero 1 TAK
Jajecznica Łukasz PL Rabka-Zdrój ---- 1 TAK
Jamka Marek PL Kraków ---- 1 ----
Janas Marcin PL Pisarzowa Żandarmeria Wojskowa Kraków 1 TAK
Janik Tomasz PL Słopnice eXtreme Słopnice team 1 TAK
Jankosz Marek PL Siepraw ---- 1 TAK
Jankowska-Szemraj Marta PL Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 0 TAK
Jarema Marek PL Kraków ---- 0 ----
Jarocki Łukasz PL Poznań ---- 0 ----
Jaronicki Michał PL Chełm Śląski Dum Spiro Spero 1 TAK
Jasiniefta Jarosław PL Kraków Partizany 0 TAK
Jasiński Jarosław PL Wola Krogulecka KS Krogulec 0 TAK
Jaskulski Karol PL Toruń MARMEL 0 ----
Jaszczyński Jan PL Żerniki Wrocławskie ---- 1 TAK
Jaśkiewicz Piotr PL Kraków Lunatycy 1 TAK
Jaśkowiec Wojciech PL Poręba ---- 1 TAK
Jaźwa Rafał PL Kraków ---- 1 TAK
Jelonek Krzysztof PL Jaworzna ---- 1 TAK
Jeż Jakub PL Limanowa ---- 1 TAK
Jędroszkowiak Michał PL Książ Wielkopolski Bohaterzy Ziemi 1 TAK
Jędrzejek Wojciech PL Młynne ---- 1 TAK
Joniec Jarosław PL Limanowa ---- 1 TAK
Jonik Anna PL Krosna Kongo Power 1 TAK
Jóźkowicz Natalia PL Tymbark LKS Taekwondo Tymbark 0 TAK
Jóźwiak Piotr PL Warszawa ---- 1 TAK
Jurek Jarosław PL Limanowa ---- 1 TAK
Jurek Paweł PL Koszary Atenim 1 TAK
Jurek Paweł 2 PL Tomaszów Mazowiecki Pluton Rozpozn. 7 Batalionu Kaw. Pow. 0 TAK
Jürgens Ralf Thorsten DE Brieselang 1.FC Union Berlin 0 TAK
Kaczorek Jarosław PL Skorupki ---- 1 TAK
Kadzik Marcin PL Zakopane KTT 0 TAK
Kaliszewski Marcin PL Biała Podlaska ---- 0 TAK
Kamiński Wojciech PL Warszawa ---- 1 TAK
Kania Tomasz PL Wrocław Donikad 0 TAK
Kantor Dawid PL Wola Krogulecka KS Krogulec 0 TAK
Kantor Piotr PL Wola Krogulecka KS Krogulec 0 TAK
Kantor Romana PL Stary Sącz ---- 1 TAK
Kapitan Grzegorz PL Limanowa ---- 1 TAK
Kapturkiewicz Wojciech PL Podłopień dark side of the Łopień 1 TAK
Karabin Bartłomiej PL Dobra Polowanie na wiewiórkę 1 TAK
Karolczyk Piotr PL Kraków ---- 1 TAK
Karpa Katarzyna PL Warszawa dziewczynynastart.pl/Smashing pĄpkins 1 TAK
Karpiński Rafał PL Łódź ---- 0 TAK
Kasperkiewicz Filip PL Kępno AA 1 TAK
Kasperkiewicz Szymon PL Kępno Klub AA 1 TAK
Kasperkiewicz Wojciech PL Kobyla Góra ---- 0 TAK
Kasztelanic Rafał PL Nadarzyn ---- 1 TAK
Kaznowski Jan PL Radom ---- 0 TAK
Kaźmierczak Mateusz PL Mikołów Eventyr 0 TAK
Kędzierski Piotr PL Skierniewice PĘDZĄCY NARZĘDZIOWCY 1 TAK
Kiełb Paweł PL Pruszków Na Skuśkę 0 ----
Kiełbasa Janusz PL Kraków BBL Kraków 1 TAK
Kiełczewski Michał PL Pyskowice seta damy rada 1 TAK
Kisielewski Piotr PL Kraków BIKEBOARD 1 TAK
Kiszka Łukasz PL Bysina Bolki 1 TAK
Klajnowicz Izabella PL Mysłowice Zespół szalonego kapelusznika 0 TAK
Kłaczkowski Kamil PL Gdynia AKK GDAKK 1 TAK
Kłyż Janusz PL Kraków ---- 0 ----
Koczor Tomasz PL Katowice IT rangers 0 TAK
Kołek Szymon PL Nowy Sącz ---- 1 TAK
Kołodziejczyk Wojciech PL Królewiec LZS Królewiec 1 TAK
Komorowski Piotr PL Łódź SGT młodzi z łodzi 1 TAK
Koniecka Katarzyna PL Kraków ---- 1 TAK
Koniecki Konrad PL Kraków ---- 0 TAK
Konieczny Dariusz PL Kraków ---- 1 TAK
Konopka Sławomir PL Świniarsko Fundacja Na Ratunek 1 ----
Konwerski Jędrzej PL Sidzina SBN 0 ----
Kopacz Filip PL Smolec Smolec Team 1 TAK
Kopeć Martyna PL Mysłowice Truchtacz Mysłowice 1 TAK
Korbas Piotr PL Dobczyce Dobczycki Klub Biegacza 1 ----
Kordaszewska Sylwia PL Modlnica Orange IRON team 1 TAK
Korpula Grzegorz PL Piekoszów ---- 1 TAK
Korzański Krystian PL Jastrzębie Zdrój 36HDCzB 1 TAK
Kosecki Krzysztof PL Bilsko ---- 0 TAK
Kosmala Piotr PL Czechowice-Dziedzice Górska Grupa Biegowa 1 ----
Kościelniak Maksymilian PL Raba Niżna WSOWL 1 TAK
Kościelny Mariusz PL Nowa Dęba ---- 1 ----
Kośnik Przemysław PL Stary Lubotyń Pluton Rozpozn. 7 Batalionu Kaw. Pow. 0 TAK
Kot Marek PL Pękowice Lazy squad 1 TAK
Kotas Grzegorz PL Świniarsko ---- 1 TAK
Kotlarz Dawid PL Limanowa KS Limanowa Forrest 1 TAK
Kotwicki Kamil PL Sosnowiec ---- 0 TAK
Kowalczyk Grzegorz PL Raba Niżna ---- 0 TAK
Kowalczyk Konrad PL Przyszowa ---- 0 TAK
Kowalczyk Martyna PL Przyszowa ---- 0 TAK
Kowalczyk Michał PL Warszawa No Matter The Weather 1 TAK
Kowalczyk Rafał PL Kraków Krak-Team.pl 1 TAK
Kowalska Monika PL Gąbin ---- 0 TAK
Kozanecki Piotr PL Kraków Hic Sunt Dracones 1 TAK
Kozielski Mieczysław PL Dobczyce ---- 1 TAK
Kozieł Grzegorz PL Chorzów Silesia Runners Club 1 TAK
Kozioł Marcin PL Morawica Bolimie noga 1 TAK
Kozłowski Jan PL Gdańsk ---- 1 TAK
Kraczka Adrian PL Ryczów ---- 1 TAK
Krasowski Tomasz 2 PL Wrocław ---- 1 TAK
Krawczyk Krystian PL Tychy ---- 1 ----
Krawczyk Mirosław PL Przyszowice DACHBUD 0 TAK
Krysa Rafał PL Kraków meta na starcie 1 TAK
Krzak Jakub PL Ślemień Biegli 1 TAK
Krzysztofik Marcin PL Gdańsk Pozor Vlak! 0 TAK
Krzywda Rafał PL Stary Wiśnicz ---- 0 ----
Krzyżewski Kamil PL Kraków ---- 0 TAK
Kubiak Mateusz PL Otwock ---- 0 TAK
Kucharczyk Szymon PL Kasinka Mała ---- 1 TAK
Kujawa Albert PL Białogard Tow. Gimnastyczne Sokół Zakopane 1 ----
Kulesza Łukasz PL Białystok ---- 0 TAK
Kulig Marcin PL Kamienica ---- 0 TAK
Kulik Wojciech PL Piaseczno ---- 0 ----
Kunert Krzysztof PL Katowice Dum Spiro Spero 1 TAK
Kupiec Maciej PL Brzesko ---- 0 TAK
Kupijaj Marcin PL Gliwice Socios Górnik 1 TAK
Kurach Paweł PL Garwolin Atomowy Kurach 1 TAK
Kurek Dawid PL Zamieście ---- 1 TAK
Kurek Józef PL Zamieście Karpol 1 TAK
Kuriata Bartłomiej PL Wrocław ---- 1 TAK
Kuś Dominik PL Buk ---- 0 TAK
Kuwik Jacek PL Kraków Biegam Bo Lubię Kraków 0 ----
Kwaśniak Piotr PL Dobieszków ---- 1 TAK
Lach Marcin PL Bysina Bolki 0 TAK
Lachor Dorota PL Kłodne Armia Lachorów 1 TAK
Lachor Katarzyna PL Męcina Armia Lachorów 1 TAK
Lachor Krzysztof PL Kłodne Armia Lachorów 1 TAK
Lal Łukasz PL Gdynia Riki tiki my som dziki 1 TAK
Laskowski Arkadiusz PL Wojkowice ---- 0 TAK
Lechowski Tomasz PL Kraków ---- 1 TAK
Leja Krzysztof PL BD brak zgłoszenia 0 TAK
Lesik Łukasz PL Wrocław ---- 0 TAK
Leśniak Jakub PL Limanowa Zespół szalonego kapelusznika 0 TAK
Lewiński Jan PL Wrocław ---- 0 TAK
Leżak Agnieszka PL Wrocław Wiatrak i Pergola 1 TAK
Leżak Celina PL Wrocław ---- 0 TAK
Leżak Stanisław PL Wojtkowice Wiatrak i Pergola 1 TAK
Lic Janusz PL Zabrze ---- 0 TAK
Lichoń Andrzej PL Kawec ---- 0 TAK
Lis Andrzej PL Limanowa ---- 1 TAK
Lis Beata PL Słopnice ---- 0 TAK
Lis Dominika PL Garwolin Na skuśkę 1 TAK
Lis Joanna PL Słopnice ---- 0 TAK
Lisak Krzysztof PL Otwock OTK Rzeźnik 1 TAK
Lisowski Bartosz PL Skawina ---- 1 TAK
Litewka Jacek PL Wielka Wieś Drużyna Gabrysi 1 TAK
Lolo Rafał PL Warszawa ---- 0 ----
Lubieniecki Artur PL Mińsk Mazowiecki ---- 0 TAK
Lulek Zenon PL Masłów Fabryka Grzebieni 1 TAK
Luraniec Michał PL Tymbark JS 2007 Strzelec OSW Tymbark 0 TAK
Łach Gabriela PL Kraków Przebiegła Gabriela z Tygryskiem 0 TAK
Łach Piotr PL Kraków ---- 1 TAK
Ławnik Mateusz PL Katowice ---- 1 ----
Łopaciuk Przemysław PL Świdnik ---- 0 TAK
Macher Paweł PL Bystra Szyndzielnia 1 TAK
Maciaszek Jakub PL Siołkowa ---- 0 TAK
Maciaszkiewicz Mateusz PL Kraków Tygrysek z Przebiegłą 0 TAK
Maciejończyk Mariusz PL Rybnik Rybnicka Gr. Biegowa Pędzimy Razem 0 TAK
Madej Eryk PL Warszawa ---- 1 TAK
Magdziarczyk Grzegorz PL Kraków ---- 0 TAK
Magdziarczyk Katarzyna PL Kraków ---- 0 TAK
Majchrzak Rafał PL Jastrzębie-Zdrój Iron Erfel Ultra Trail 1 TAK
Majerska Magdalena PL Dobra ---- 0 TAK
Majkowski Jacek PL Kraków ---- 0 TAK
Majkrzak Tomasz PL Tymbark ZS 1 im. J. Piłsudskiego w Limanowej 0 TAK
Maksymiuk Krzysztof PL Huszlew ---- 1 ----
Małek Michał PL Wrocław ---- 0 ----
Małowińska Małgorzata PL Bydgoszcz :-) 1 TAK
Małowiński Artur PL Bydgoszcz :-) 1 TAK
Marciniak Damian PL Katowice ---- 1 TAK
Marczyk Grzegorz PL Zalesie rehabilitanci.org.pl 1 TAK
Mardaus-Konicka Edyta PL Krynica-Zdrój KRYNICZANKA TEAM 0 TAK
Marzec Artur PL Wieliczka RUN4FUN 0 TAK
Marzec Wojciech PL Łowicz OFFTRAVEL 0 TAK
Masłocha Dariusz PL Łódź ---- 1 TAK
Masny Dawid PL Garwolin Na Skuśkę 0 TAK
Matla Mariusz PL Szydłowiec ---- 1 TAK
Matras Jarosław PL Limanowa ---- 0 TAK
Matras Małgorzata PL Tymbark ;} 1 TAK
Matras Marek PL Laskowa Hardzi i Dzicy 0 TAK
Matuła Anna PL Krynica-Zdrój KRYNICZANKA TEAM 0 TAK
Matura Grzegorz PL Wojkowice ---- 0 TAK
Matusiak Mateusz PL Słopnice eXtreme Słopnice TEAM 0 TAK
Matuszczak Piotr PL Gliwice Można Iść 1 TAK
Matuszczak Witold PL Kraków ---- 0 TAK
Mąsior Wojciech PL Zawada ---- 1 TAK
Miazga Jerzy PL Kraków Krak-Team.pl 1 TAK
Michalak Michał PL Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak 0 TAK
Michalczyk Artur PL Bochnia ---- 1 TAK
Michalik Grzegorz PL Kraków Nowa Huta RUN4FUN 0 TAK
Michalik Paweł PL Limanowa Limanowa FORREST 1 TAK
Michalski Piotr PL Warszawa E47 0 TAK
Michura Paweł PL Laskowa ---- 1 TAK
Miduch Rafał PL Bytom ---- 1 TAK
Miecznikowski Piotr PL Warszawa ---- 1 TAK
Mielcarek Paweł PL Wrocław ---- 0 ----
Mikrut Łukasz PL Kraków META NA STARCIE 1 TAK
Mikulski Piotr PL Aleksandrów Łódzki CrossRunShop Team 1 TAK
Minichowski Piotr PL Bydgoszcz :-) 1 ----
Mleczek Tadeusz PL Świdnica ---- 1 TAK
Mońka Marta PL Katowice ---- 0 TAK
Morzywołek Małgorzata PL Limanowa ---- 0 TAK
Mozga Piotr PL Lipce Reymontowskie ---- 0 TAK
Mrazek Aneta PL Grodzisk Mazowiecki ---- 1 TAK
Mrowiec Jakub PL Kraków ---- 1 TAK
Mrowiec Roman PL Bielsko-Biała ---- 0 ----
Mroziewicz Marcin PL Płock ---- 0 ----
Mróz Jakub PL Nowy Sącz OSP GRS Nowy Sącz 0 ----
Mucha Monika PL Częstochowa Zabiegani Częstochowa 1 TAK
Mucha Robert PL Olkusz ---- 1 TAK
Musiał Paula PL Kraków byle dalej 0 TAK
Musiał Piotr PL Warszawa ---- 0 TAK
Nakonieczny Damian PL Knurów Os. SKPG HARNASIE 0 TAK
Nalepa Jan PL Zielonki KS KROGULEC 0 TAK
Nalepa Józef PL Wola Krogulecka KS Krogulec 0 TAK
Nawrocki Tomasz PL Rakownia KB Gepard Murowana Goślina 0 TAK
Nicoś Adrian PL Gdańsk Kondycja to nie wszystko 1 TAK
Niechciałkowska Agnieszka PL Wieliczka ---- 0 ----
Niemczyk Grzegorz PL Kraków ---- 0 TAK
Niepsuj Paweł PL Grybów ---- 0 TAK
Niepsuj Rafał PL Grybów Grybów też potrafi 0 TAK
Niezgódka Sylwia PL Wrocław ---- 0 TAK
Norek Maciej PL Bochnia Jaćwingowie 0 TAK
Nosko Jędrzej PL Wrocław ---- 0 TAK
Nowachowicz Michał PL Bydgoszcz ---- 0 TAK
Nowak Krzysztof 3 PL Iwkowa Wutano 0 TAK
Nowak Leszek PL Warszawa rzeczy 1 TAK
Nowak Mariusz PL Kraków Partizany 0 TAK
Nowak Olga PL Warszawa ---- 0 TAK
Nowak Paulina PL Kraków ---- 0 TAK
Nowicki Michał PL Warszawa ---- 0 ----
Obarska Małgorzata PL Starachowice ---- 1 TAK
Obarski Norbert PL Kielce ---- 1 TAK
Ochniowski Krzysztof PL Kraków 16 bpd - saperzy 0 TAK
Ociepka Waldemar PL Limanowa ---- 1 TAK
Olchawa Paweł PL Nowy Sącz ---- 1 TAK
Olechnowicz Robert PL Hucisko ---- 1 ----
Oleksy Jarosław PL Tymbark KS Limanowa Forrest 1 TAK
Oleksy Marek PL Tymbark LKS TAEKWONDO TYMBARK 1 TAK
Oleś Marcin PL Kraków RUN4FUN 1 TAK
Olszewski Marcin PL Warszawa ---- 1 TAK
Olszewski Piotr PL Laskowa ---- 1 TAK
Olszowy Marcin PL Stopnica FWSL 1 TAK
Opach Stanisław PL Tymbark JS 2007 Strzelec OSW Tymbark 1 TAK
Opiela Jan PL Limanowa ---- 1 TAK
Opioła Mariusz PL Kraków Równia Pochyła 1 TAK
Opoka Marcin PL Dobra ---- 1 TAK
Opozda Maciej PL Krakow ---- 0 TAK
Orędarz Roman PL Maków Podhalański ---- 1 TAK
Orzeł Jarosław PL Rozdziele ---- 1 TAK
Osica Grzegorz PL Warszawa E47 0 TAK
Osica Paweł PL Warszawa E47 0 TAK
Ostręga Łukasz PL Kraków Hospicjum ALMA SPEI 1 TAK
Ostromęcki Rafał PL Warszawa ---- 1 TAK
Ostrowski Tomasz PL Kraków SeaShepherd.org/Niepołomice Biegają 0 TAK
Osyszko Izabela PL Kobyle ---- 0 TAK
Ożarek Tomasz PL Tomaszów Mazowiecki Pluton Rozpozn. 7 Batalionu Kaw. Pow. 0 TAK
Ożóg Łukasz PL Piątkowa k. N. Sącza kasiakuzma.pl 1 TAK
Pach Maciej PL Majorka Orki z Majorki 1 TAK
Pachowicz Tomasz PL Chyszówki ---- 0 ----
Paciorkowski Krzysztof PL Grodzisk Mazowiecki ---- 1 TAK
Padewski Artur PL Jaworzno ---- 1 TAK
Pajor Paweł PL Sechna ---- 1 TAK
Palaczyński Piotr PL Katowice Inżynieria Biegania 1 TAK
Palkij Aleksandra PL Dobra KS Limanowa Forrest 0 TAK
Pawlak Paweł PL Olsztyn WYGRAŁEM WYŚCIG Z ŻÓŁWIEM 0 TAK
Pawluczuk Elzbieta PL Piszczac Piszczac 0 ----
Pawłowski Paweł PL Sobótka ---- 1 TAK
Perlejewski Sebastian PL Ciechanowiec Eden wieczorowa pora 1 TAK
Pęczak Marek PL Sosnowiec ---- 1 TAK
Pęczek Dariusz PL Częstochowa Zabiegani Częstochowa 1 TAK
Piątkowska Monika PL Łódź ---- 0 ----
Piątkowski Tomasz PL Łódź ---- 0 ----
Piechowiak Aleksandra PL Poznań Schiperke Team 0 ----
Piechowiak Andrzej PL Poznań Schiperke Team 1 TAK
Piechowiak Filip PL Poznań Schiperke Team 1 TAK
Pieczarka Tomasz PL Sosnowiec Chłosta Beskidzka 0 TAK
Piela Dawid PL Chorzów ---- 1 TAK
Pietrkiewicz Paweł PL Zdów ---- 1 ----
Pietrusiak Konrad PL Pruszków Drużyna z Tartaku 1 TAK
Pietrzak Maciej PL Stary Sącz ---- 1 TAK
Pietrzak Mariusz PL Piastów SKPB Warszawa 1 TAK
Pietrzyk Tomasz PL Kraków ---- 0 ----
Pięta Grzegorz PL Zagnańsk ---- 1 TAK
Pintara Marcel PL Lipce Reymontowskie ---- 0 TAK
Piórkowski Stanisław PL Sierpc T.K.K.F.KUBUŚ SIERPC 0 ----
Piwowarczyk Łukasz PL Kraków/Słopnice meta na starcie 1 TAK
Plaskowski Bartek PL Zabrze eXtreme Słopnice team 0 TAK
Pławecki Daniel PL Ujanowice ---- 1 TAK
Płaza Rafał PL Sosnowiec ---- 1 TAK
Początek-Wójcik Barbara PL Gliwice KiZK 0 TAK
Podkanowicz Marcin PL Nowy Targ ATP24.pl 1 TAK
Podolski Przemysław PL Kalisz KKSK - Podolski Dojo 1 TAK
Podraza Tadeusz PL Tarnów UltraTarnów 1 TAK
Polakowski Zbigniew PL Zduńska Wola ---- 1 TAK
Polanowski Tomasz PL Kraków ---- 1 TAK
Polański Rafał PL Katowice Accenture 0 TAK
Poloczek Rupert PL Pyskowice ---- 1 TAK
Połeć Marta PL Pruszków Na Skuśkę 1 ----
Połomski Andrzej PL Warszawa / Białawoda GMRiP Gr. Mundurow., Rodz. i Przyjac. 0 TAK
Popek Jarosław PL Gdańsk ---- 0 TAK
Popowicz Dariusz PL Łódź ---- 1 TAK
Poręba Arkadiusz PL Nowy Sącz OSP GRS Nowy Sącz 1 ----
Porębski Marek PL Targowisko Dziewiąty 1 TAK
Posłuszny Paweł PL BD Dziady zwierają poślady 1 TAK
Potoniec Grzegorz PL Warszawa ---- 0 TAK
Poznański Łukasz PL Kraków ---- 0 TAK
Pręcikowski Ryszard PL Wieliczka ---- 1 TAK
Przeździk Angelika PL Kielce ---- 1 TAK
Przyłucki Piotr PL Chorzów ---- 1 TAK
Przyłucki Roman PL Chorzów ---- 1 TAK
Puch Magdalena PL Stara Wieś ---- 0 TAK
Pupyshava Nastassia BY Minsk ---- 0 ----
Puto Mateusz PL Limanowa ---------37--------- 1 TAK
Puto Michał PL Limanowa Atenim 1 TAK
Pycia Adam PL Kraków ---- 1 TAK
Pypno Maciej PL Warszawa FMW Runners 1 TAK
Pyrz-Rogozińska Anna PL Warszawa ---- 1 TAK
Pyta Krzysztof PL Chorzów ciecierzyca wełnowiec 1 TAK
Radzięta Artur PL Nowy Wiśnicz 75_Rządzi 1 TAK
Radzikowski Łukasz PL Łódź Pluton Rozpozn. 7 Batalionu Kaw. Pow. 0 TAK
Rajman Rafał PL Przyszowice DACHBUD 0 TAK
Rajner Gosia PL Koszalin Above2000 1 TAK
Rajtar Zbigniew PL Kraków Rontil - Compass 1 TAK
Raszka Tomasz PL Skoczów ---- 1 TAK
Reiter Jacek PL Kraków Chlory Kraków 1 TAK
Rembiasz Dariusz PL Wielogłowy ---- 0 TAK
Rewilak Łukasz PL Kraków Thyssen Krupp Elevator 1 ----
Robak Wojciech PL Kobyle ZK Nowy Wiśnicz 1 TAK
Roczniak Maciej PL Kraków Żuczki 0 TAK
Rogalski Konrad PL Lublin ---- 0 TAK
Rolińska Inga PL Dąbrówka k. Poznania ---- 0 TAK
Roliński Wojciech PL Dąbrówka k. Poznania ---- 1 TAK
Rothkegel Dariusz PL Kraków TISS 1 TAK
Rozwadowska Łucja PL Kocmyrzów Zupełnie niepotrzebnie 0 TAK
Rozwadowski Bartłomiej PL Kocmyrzów Zupełnie niepotrzebnie 0 TAK
Rudkowski Michał PL Puławy Mordor team 1 TAK
Rutkowska Małgorzata PL Warszawa ---- 1 TAK
Rutkowski Mieszko PL Węgrzce Wielkie Misie-Wypysie 0 TAK
Rysiewicz Antoni PL Grybów TONI59 0 TAK
Rysiewicz Paweł PL Grybów ---- 1 TAK
Rysiewicz-Bochenek Katarzyna PL Grybów Kromki 1 TAK
Ryż Rafał PL Słopnice ---- 0 TAK
Rzemiński Jacek PL Stróże ---- 1 TAK
Rzeszótko Leszek PL Zakopane KW Zakopane 1 TAK
Rzeszótko Marzena PL Zakopane KW Zakopane 1 TAK
Sadura Kinga PL Warszawa Ahoj Przygodo! 1 TAK
Sakowicz Wojciech PL Gdańsk UBpB Team 1 TAK
Samoder Grzegorz PL Nowy Sącz ---- 1 TAK
Sapiecho Bartłomiej PL Koszalin 16 BPD - SAPERZY 0 TAK
Sarad Grzegorz PL Tuchów ---- 0 TAK
Sawczuk Piotr PL Warszawa ---- 0 ----
Sądel Grzegorz PL Kraków CHOMIK TEAM 1 TAK
Segiet Paweł PL Bytom Silesia Runners Club 1 TAK
Seita Marco IT Turin ---- 0 TAK
Sejmej Bogdan PL Limanowa NAVIFLEET 0 TAK
Sendor Piotr PL Zabrze Biegli 1 TAK
Sepesi Marian PL Wrocław ---- 0 TAK
Serafin Rafał PL Dobra k. Turku 16 Batalion Powietrznodesantowy 1 TAK
Siejko Łukasz PL Lublin Mimochodek 1 TAK
Sienkiewicz Władysław PL Gdynia Sam w lesie 0 TAK
Sikorski Robert PL Wrocław OD&D 1 TAK
Skoczyński Artur PL Pazczyna Kia Ora Ma-Uri 0 ----
Skolimowska Katarzyna PL Żabokliki Yulo Run Team Siedlce 1 TAK
Skolimowski Adam PL Żabokliki EuRoPol GAZ S.A./Drużyna Szpiku 1 TAK
Skowron Michał PL Zgierz ---- 1 TAK
Skowron Michał 2 PL Połaniec Skowronki 1 TAK
Skowron Urszula PL Połaniec Skowronki 0 TAK
Skrobek Kamil PL Piotrków Trybunalski Pluton Rozpozn. 7 Batalionu Kaw. Pow. 0 TAK
Skrzypek Krzysztof PL Katowice GSK 1 ----
Skupień-Franczyk Barbara PL Tenczynek DKB Tenczynek 1 TAK
Sławecki Łukasz PL Nowy Sącz ---- 1 TAK
Słoma Paweł PL Ustka Słomiane Bambusy 1 TAK
Słomiany Łukasz PL Katowice PIANA Z PYSKA 1 TAK
Słonina Ireneusz PL Rzeszów Orange IRON Team 1 TAK
Słopiecki Janusz PL Kielce Lone Wolf 1 TAK
Słowik Adam PL Jeleśnia byle dalej 1 TAK
Sobieska Maria PL Warszawa ,,Na skuśkę" 1 TAK
Sobociński Paweł PL Czarnuchowice Czarno To Widzę 1 TAK
Sochacka Katarzyna PL Rokietnica loca2 1 TAK
Sokołowski Krzysztof PL Sobótka Babilon 1 ----
Sokulski Jerzy PL Kraków ---- 1 TAK
Sołkowska Joanna PL Niepołomice ---- 1 ----
Stach Dariusz PL Olkusz TATRY KRAKÓW 0 ----
Stach Tomasz PL Piekiełko Aligator Team 0 TAK
Stanisławczyk Waldemar PL Laskowa ---- 1 TAK
Stanisz Rafał PL Limanowa ---- 0 TAK
Stanowski Daniel PL Częstochowa Elton&Borys 1 TAK
Staroniewicz Janusz PL Rabka KJB Rabka-Słone 1 ----
Starosta Tomasz PL Konin ---- 0 ----
Stefaniak Mieczysław PL Rybnik Rybnicka Gr. Biegowa Pędzimy Razem 0 TAK
Stefańska Dorota PL Warszawa ---- 1 TAK
Sterpejkowicz Rafał PL Warszawa ---- 1 TAK
Stępień Franciszek PL Warszawa San Escobar Team 1 TAK
Stopa Grzegorz PL Kraków Żuczki 0 TAK
Story Wieńczysław PL Wrocław Powolniak Wrocław 1 TAK
Strączek Mateusz PL Żywiec ---- 0 TAK
Strzyż Ryszard PL Chorzów Chorzowska Grupa Biegowa 1 TAK
Stuglik Krzysztof PL Targanice ---- 0 TAK
Sułkowska Joanna PL Rupniów KS Limanowa Forrest 1 TAK
Sułkowski Karol PL Limanowa-Sowliny ---- 1 TAK
Surdziel Anna PL Zamieście ---- 0 TAK
Svach Janusz PL Katowice ---- 1 TAK
Szczecina Arkadiusz PL Słopnice ---- 0 TAK
Szczepaniak Maria PL Chynów ---- 1 TAK
Szczepańczyk Paweł PL Kraków ---- 0 TAK
Szczepański Sebastian PL Kopytówka Kopytko 1 TAK
Szczerba Andrzej PL Sosnowiec KAZIKI 1 TAK
Szczerbiński Konrad PL Bochnia ABOVE2000 0 TAK
Szczurek Leszek PL Pyskowice seta damy rada 1 TAK
Szefer Piotr PL Tomaszów Mazowiecki Pluton Rozpozn. 7 Batalionu Kaw. Pow. 0 TAK
Szeląg Tomasz PL Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak 1 TAK
Szelerewicz-Gładysz Paulina PL Niepołomice Niepołomice Biegaja 0 ----
Szemik Łukasz PL Żywiec ---- 0 TAK
Szewczyk Zbigniew PL Limanowa ---- 1 TAK
Szlachcic Jakub PL Nowy Sącz Panowie Szlachcicowie 1 ----
Szlachcic Tomasz PL Nowy Sącz Panowie Szlachcicowie 1 ----
Szopa Mateusz PL Podolsze ---- 0 TAK
Szostakowski Jarosław PL Warszawa Czupel Team 1 TAK
Szpak Paweł PL Kielce Motyla noga 1 TAK
Szumski Karol PL Białogard ---- 1 ----
Szymaczek Kamil PL Kraków ---- 1 TAK
Szymczyk Michał PL Lublin Riki tiki my som dziki 1 TAK
Szynalik Władysław PL Mszana Dolna TISS 1 TAK
Szypulski Dariusz PL Chmielowice ---- 1 TAK
Ścioch Leszek PL Warszawa San Escobar Team 1 TAK
Ślęczkowski Piotr PL Nowy Sącz KW Warszawa 1 TAK
Ślimak Dominik PL Limanowa ---- 1 TAK
Śliwa Jarosław PL Limanowa ---- 1 TAK
Tarcz Michał PL Bielsko-Biała ---- 0 TAK
Targoni Tomasz PL Warszawa JakoŚ To BędziE 1 TAK
Targowski Adam PL Warszawa ---- 1 TAK
Tobiasz Sławomir PL Męcina ---- 1 TAK
Tobiasz Zbigniew PL Męcina ---- 1 TAK
Tokarski Jacek PL Turek ---- 1 TAK
Tokarz Krzysztof PL Kraków ---- 0 TAK
Tokarz Wojciech PL Wodzisław Śląski ---- 1 TAK
Tomaszyk Adam PL Poznań ---- 0 ----
Tomoński Piotr PL Limanowa From Zero to Ultra 1 ----
Toporowski Sławomir PL Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak 1 TAK
Trybuchowicz Michał PL Warszawa FMW RUNNERS 1 TAK
Trzaska Marcin PL Kraków MTB 3184 1 TAK
Trzebski Bartłomiej PL Piotrków Trybunalski Pluton Rozpozn. 7 Batalionu Kaw. Pow. 0 TAK
Tuleja Tomasz PL Kraków Partizany 0 TAK
Twardowski Daniel PL Borek ---- 1 TAK
Twaróg Piotr PL Limanowa ---- 1 TAK
Tymiński Andrzej PL Warszawa ---- 1 TAK
Udro Przemysław PL Pyskowice ---- 0 TAK
Ułasiuk Aldona PL Warszawa ---- 1 TAK
Ułasiuk Kamil PL Marki ---- 1 TAK
Wachol Paweł PL Płock ---- 0 TAK
Wacławiak Kamil PL Osiny ---- 1 TAK
Wacławiak Łukasz PL Osiny ---- 1 TAK
Wadowska Aneta PL Kielce ---- 0 TAK
Walczak Adam PL Kościerzyna SKPT 1 TAK
Walczak Jakub PL Warszawa IMIO/KW W-wa 0 TAK
Walczuk Marcin PL Brzeźnio sieradzbiega.pl 0 ----
Waleczek Małgorzata PL Frycowa ---- 1 TAK
Waleczek Tomasz PL Nawojowa ---- 1 TAK
Waloch Dariusz PL Radomsko KIR Radomsko 1 TAK
Waloch Tomasz PL Radomsko KIR RADOMSKO 1 TAK
Warzocha Ryszard PL Warszawa ---- 1 TAK
Wasiak Agnieszka PL Rogów ---- 0 TAK
Wasiak Zbigniew PL Rogów ---- 0 TAK
Wasilewski Krzysztof PL Tomaszów Mazowiecki Pluton Rozpozn. 7 Batalionu Kaw. Pow. 0 TAK
Wasilewski Tomasz PL Garwolin ---- 0 TAK
Wągrodzki Marek PL Górzno k. Garwolina Na Skuśkę 1 TAK
Weiss Marcin PL Kolanowice ---- 1 TAK
Weremjewicz Marcin Wiktor PL Gdynia Orange IRON team 0 TAK
Wiatr Wojciech PL Poznań :) 1 TAK
Wicherkiewicz Ilona PL Warszawa rzeczyProste 1 TAK
Wideł Szymon PL Gródek ---- 0 TAK
Widłak Krzysztof PL Warszawa Biegam bez klubu 0 TAK
Wieczorek Andrzej PL Racibórz hasiok 1 TAK
Wieczorek Lucjan PL Chorzów Vege Runners 1 TAK
Wieczorek Tomasz PL Rogów K.S. M.E.T.A. 1 TAK
Wielgus Izabela PL Wrocław 3M Running Team 0 TAK
Więcek Maciej PL Kraków inov-8 1 TAK
Więcławski Robert PL Łódź ---- 1 TAK
Wikar Michał PL Słopnice eXtreme Słopnice team 1 TAK
Wilk Aleksander PL Kraków ---- 1 TAK
Winiarski Bartosz PL Kraków Hic Sunt Dracones 1 TAK
Winkler Szymon PL Rybnik Rybnicka Gr. Biegowa Pędzimy Razem 1 TAK
Wiraszka Krzysztof PL Krakow ---- 1 TAK
Wis Judyta PL Brzesko Husaria Race Team 0 TAK
Witczak Przemysław PL Warszawa Dreamtime Trails 0 TAK
Witkowska Anna PL Katowice Klub Królika Stefana 1 TAK
Witkowski Michał PL Toruń ---- 1 ----
Włodarczyk Krzysztof PL Limanowa only survivor 1 TAK
Włodarczyk Monika PL Limanowa KS Limanowa Forrest 1 TAK
Wojdak Sylwester PL Wola Drzewiecka ---- 0 TAK
Wojtas Jakub PL Limanowa ---- 1 TAK
Wolski Andrzej PL Łódź KW W-wa 1 TAK
Wolski Piotr PL Milanówek Akademicki Klub Górski 0 TAK
Woźniak Agnieszka PL Lublin ---- 0 TAK
Woźniak Dawid 2 PL Tymbark JS 2007 Strzelec OSW Tymbark 0 TAK
Woźniak Tomasz PL Lubartów ---- 0 TAK
Wójcik Adam PL Chocznia Husaria Race Team 0 TAK
Wójcik Bartłomiej PL Kamionka Mała BARTHEZZ 1 TAK
Wybraniec Piotr PL Grodzisk Mazowiecki ---- 1 TAK
Wybraniec Tomasz PL Bytom ---- 1 TAK
Wybraniec Wojciech PL Bytom ---- 1 TAK
Wypych Michał PL Kraków ---- 1 ----
Wysowski Jakub PL Sowliny ---- 1 TAK
Zaborowski Wiktor PL Tomaszów Mazowiecki Pluton Rozpozn. 7 Batalionu Kaw. Pow. 0 ----
Zabrzewski Patryk PL Żory Jastrzębski Klub Wysokogórski 0 TAK
Zacharko Dominik PL Pabianice ESS Łódź 1 TAK
Zagata Paweł PL Limanowa Aligator Team 1 TAK
Zagrobelna Magdalena PL Wrocław Drużuna Szpiku 0 ----
Zając Grzegorz PL Nadarzyn WIĘCEJ FUNKU! 1 ----
Zając Marcin PL Kraków Zupełnie niepotrzebnie 0 TAK
Zajkowski Cezary PL Warszawa ---- 0 TAK
Zakrzyński Franciszek PL Bolechowice ---- 1 TAK
Zaleńska Katarzyna PL Wieliczka ---- 0 TAK
Zamora Katarzyna PL Laskowa ---- 0 TAK
Zamora Natalia PL Laskowa Sołdaki z Komorników 1 TAK
Zaręba Mateusz PL Warszawa Parkrun Warszawa-Praga 1 TAK
Zarzyka Bartosz PL Bydgoszcz ---- 0 TAK
Zawada Jan PL Sulejówek PĘDZIWIATRY 1 TAK
Zawada Janusz PL Nowy Sącz Kongo Power 1 TAK
Zawada Krzysztof PL Sulejówek PĘDZIWIATRY 1 TAK
Zawada Mateusz PL Nowy Sącz Kongo Power 1 TAK
Zawada Zbigniew PL Nowy Sącz Kongo Power 1 TAK
Zawadzka Kaja PL Warszawa ---- 1 TAK
Zawadzki Maciej 2 PL Warszawa ---- 1 TAK
Zelek Grzegorz PL Laskowa - Wiedeń ---- 1 TAK
Zębala Krzysztof PL Kraków NBZ sports team 1 TAK
Zieliński Piotr PL Grybów ---- 0 TAK
Zięba Wojciech PL Jankowa ---- 0 TAK
Ziętek Janusz PL Krynica-Zdrój KRYNICZANKA TEAM 0 TAK
Zimny Aleksandra PL Kraków ---- 1 TAK
Zimny Urszula PL Kraków KW Kraków 1 TAK
Zoń Roman PL Limanowa ---- 1 ----
Zubek Łukasz PL Szczawa Wanta Zorównie 1 ----
Zubek Tomasz PL Szczawa Wanta Zorównie 1 ----
Zugaj Robert PL Katowice www.ciaglebiec.pl 1 TAK
Zuń Mateusz PL Kraków Żuczki 1 TAK
Zwoliński Wojciech PL Nowy Sącz ---- 1 TAK
Żółtek Piotr PL Rabka-Zdrój ---- 0 ----
Żwirek Paweł PL Kraków ---- 1 TAK
NAZWISKO I IMIĘ
SURNAME AND NAME
KRAJ / MIASTO
COUNTRY / CITY
KLUB / DRUŻYNA
CLUB / TEAM
KST
AST
WP
FEE
Osoby, przy których nazwisku widnieje "0" w kolumnie KST, mimo że w przeszłości startowały już w Kieracie, proszone są
o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Niezgodności mogą wynikać z błędu w imieniu lub nazwisku, tzw. literówki, popełnionego przy wczytywaniu danych z formularza zgłoszeniowego, zmiany nazwiska (dotyczy w szczególności naszych pań) lub zastosowania zdrobnienia imienia np. Jan/Janek.
Potraktowanie zawodnika doświadczonego jako debiutanta ma wpływ wyłącznie na klasyfikację wieczystą maratonu Kierat.
W przeszłości zdarzały się pojedyńcze przypadki, że jedna osoba figurowała w tej klasyfikacji dwukrotnie.