Opinie uczestników o maratonie KIERAT 2004
Z księgi gości strony Kieratu i forum portalu Napieraj.pl

No i proszę! Urodziła się nowa fajna impreza.
Bez tłoku i kolejek po wszystko, w kameralnej atmosferze, z niskim wpisowym (30zł) z porządnie wydanymi mapami (co do ich dokładności to można mieć parę zastrzeżeń), dobrze ustawionymi punktami, gorącym bigosem na koniec...
Generalnie bardzo jestem zadowolony ze startu w KIERACIE i w przyszłym roku planuję znowu, a wszystkim gorąco polecam. Trasa atrakcyjna widokowo, niebanalna, sporo przewyższeń i mało monotonnych przebiegów. Było kilka newralgicznych momentów motania się w środku nocy z powodu dziwnie poprowadzonych dróg, ale to raczej norma w nocnej nawigacji po ścieżkach. Generalnie, dla mnie bomba! A że jeszcze udało mi się wygrać (do spółki z Jerzym Kryjomskim), to już sam miodek.
Niech moc będzie z Wami!

Kshysiek
2004/5/16 23:34

napieraj.pl

Brawa i uznanie dla Andrzejów: Sochonia (pomysłodawcy i sędziego Rajdu) i Pilawskiego (kierownika) za kawał solidnej roboty.
Dodam do uwag Krzyśka jeszcze miłą atmosferę podczas całego Rajdu (ach ta kawa ze śmietanką w środku nocy).
I jeszcze jedno: rajd bez nagród, a może dać tyle satysfakcji...
Cześć!

Jurek Kryjomski (Klub Sportowy "Orły" Chrzanów)
2004/5/17 21:23

napieraj.pl

Było super, choć nie ukończyłem trasy. Niestety natura wygrała - może na następny rok... Jeśli chodzi o organizację, to organizator przeszedł samego siebie, wszystko było dopracowane w najmniejszym szczególe!!!! Nawet zadbano o pogodę. Maraton jak się patrzy. Mam nadzieję, że spotkamy się za rok. NARA!

Grzegorz F.
2004-05-17, 18:26

Było super. Jestem zadowolony z siebie i z tej imprezy. Organizatorzy dopracowali wszystko. Ci, co nie byli, niech żałują - było świetnie, a trasa na bardzo wysokim poziomie trudności i dobrze dopracowana. Pozdrawiam uczestników i organizatorom dziękuję za miły weekend, który spędziłem w Limanowej. Już nie mogę się doczekać następnego KIERATU.

Damian
2004-05-17, 19:09

Wielkie dzięki dla Organizatorów. Impreza, pogoda, widoki, trudności... wszystko było jak trzeba. Szkoda tylko, że ilość uczestników nie dorównywała długości trasy (100). Ale mam nadzieję, że tak fajna impreza przyciągnie w następnym roku spore tłumy.

Piotr
2004-05-18, 10:16

Nogi boleć przestały po 2 dniach. Serdeczne dzięki dla organizatorów, to bardzo miłe z ich strony, że samodzielnie nie trzeba było zaopatrywać się w Dziennik Polski - jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję, że w następnym Kieracie również dam radę. Pozdrawiam. HEJ!
P.S. Świetnie, że galeria powstała tak szybko.

Kuba
2004-05-25, 20:34

Ja nadal jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu organizatora i jego pomocników.
Udział w tej imprezie BYŁ WIELKĄ, WIELKĄ przyjemnością, więc jeszcze raz wielkie dzięki, że wam się Panowie chciało !!!!! Myślę, że każdy z uczestników bez względu na wynik jest zadowolony - no ja na pewno jestem zadowolony bardzo.

Grzegorz z Siemianowic
2004-05-27, 14:21

Dziękuję za tak piękne zdjęcia; jak miło siebie zobaczyć odbierającego dyplom, a najpiękniejsza jest nagroda - to WŁASNA SATYSFAKCJA - to jest dopiero nagroda.

Damian
2004-06-02, 22:43